KONST / Litografier / Färglitografi 14408295
nr 1440 8295
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 39/100, daterad 81, snäcka. Färglitografi, bildmått: 50x33cm, yttermått inklusive ram: 66x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:27:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)